Kontakt: nhzs.info@gmail.com

Športni rezultati v živo

Vaclav Pikl še tretjič zmagal na Slovenia Openu
10.11.2014 2014b 04:40
24 tekmovalcev iz Slovenije, Hrvaške, Češke in Velike Britanije je nastopilo na 9. odprtem prvenstvu Slovenije v namiznem hokeju, ki je v soboto potekalo v Kranju na OŠ F. Prešerna.
Tekmovalci so se najprej pomerili vsak z vsakim v eni skupini. Po polovici sta bila na vrhu Hrvata Kristijan Ćurković in Vjeko Kufrin,
ki sta jima sledila Čeh Vaclav Pikl in takrat presenetljivo najboljši Slovenec, Sebastjan Rechberger.
Na koncu sta Vjeka prehitela Nejc Škrlep in Tim Weisseisen, Sebastjan je padel na 10. mesto, presenetljivo visoko pa je bil na 6. mestu Rok Škrlep.

V play offu pa se je začel pohod Simona Thomasa z 11. in Anžeta Božiča z 12. mesta.
Najprej sta ugnala Roka Škrlepa in Vjeka Kufrina, nato pa v četrtfinalu še Nejca Škrlepa in Tima Weisseisena.
V polfinalu sta ju ustavila V. Pikl (4:3 proti Thomasu) in K Ćurković (4:1 proti Božiču).

Rezultati

Končni vrstni red

Med osnovnošolci je slavil Lenart Traven, ki je v finalu ugnal Matjaža Stankoviča. Tretji je bil Miha Škrlep.

Slovenski pokal se nadaljuje 13. decembra v Mengšu.