Naslednji turnir
???
???

Zadnji turnir
Kranj Open 2018

Slovenski pokal 2017/18
1.Bernard Rjavec242
2.Tim Weisseisen232
3.Jaka Škrlep202
4.Bernard Škrlep176
5.Nejc Škrlep171

Osnovnošolci
1.Miha Škrlep57
2.Mojca Škrlep49
3.Zala Škrlep32


Pokrovitelji
Kolesarski center
Sevnica
OŠ Franceta Prešerna
Kranj

Nakup namiznega hokeja
in nadomestnih delov


Kontakt: nhzs.info@gmail.com


Bernard Rjavec slavil drugič zapored.
20.03.2018 2018b 17:49
Na Spomladanskem pokalu v namiznem hokeju se je zbralo 19 tekmovalcev, tako kot v Sevnici, pa je tudi tokrat slavil Bernard Rjavec.
Že dolgo na turnirju za Slovenski pokal (z izjemo Slovenia Opena) nismo bili priča tako visokemu številu udeležencev. Nazadnje jih je bilo več pred 6 leti na Kranj Openu.

V prvem delu turnirja so bil tekmovalci razdeljeni v 4 skupine po 4 oz. 5 tekmovalcev.

Skupina A
1. Bernard Rjavec 7
2. Miha Škrlep 6
3. Mojca Škrlep 4
4. Lenart Zalokar Obadič 2
5. Leon Hasani 1

Skupina B
1. Tim Weisseisen 8
2. Rok Škrlep 6
3. Zala Škrlep 4
4. Mila Lucerna 1
5. Jan Lucerna 1

Skupina C
1. Bernard Škrlep 8
2. Anže Božič 6
3. Nejc Kiphut 3
4. Andrej Slapnik 3
5. Luka Žibert 0

Skupina D
1. Jaka Škrlep 6
2. Nejc Škrlep 4
3. Jakob Zalokar Obadič 2
4. Nejc Slapnik 0

Najboljša 2 iz vsake skupine sta se uvrstil v finalno skupino A, ostali igralci pa v skupini B1 in B2.

Finala skupina A
1. Tim 12
2. Bernard R. 10
3. Jaka 7
3. Miha 6
5. Rok 6
6. Anže 5
7. Bernard Š. 5
8. Nejc Š. 5

Skupina B1
1. Mojca 10
2. Leon  7
3. Zala 4
4. Nejc S. 4
5. Jan  4
6. Luka 1

Skupina B2
1. Jakob 6
2. Nejc K 5
3. Lenart 4
4. Andrej 4
5. Mila 1

PLAY OFF

Četrtfinale
Tim - Nejc 3:0 (4:1, 5:2, 5:1)
Bernard R. Bernard Š. 3:0 (4:1, 3:1, 3:0)
Miha - Rok 0:3 (1:3, 3:4p, 2:3)
Jaka - Anže 3:2 (2:1p, 3:2, 2:3, 1:2p, 2:1)

Polfinale
Tim - Rok 3:2 (2:4, 5:2, 8:1, 1:2p, 5:2)
Bernard R. - Jaka 3:2 (2:3, 1:3, 2:1, 3:1, 2:1p)

FINALE
Tim - Bernard R. 0:3 (1:2, 3:4p, 2:4)

Za 3. mesto
Jaka - Rok 3:0 (4:0, 3:2, 2:1)

Tekme za razvrstitev vs kupinah B1 in B2

Od 9. do 12. mesta
Mojca- Nejc K 4:0, 5:3 
Jakob - Leon 5:2, 2:3  

Za 9. mesto
Mojca - Jakob 3:2, 1:2

Za 11. mesto
Nejc K. - Leon 4:1, 2:3

Za 13. mesto 
Zala - Lenart 1:3, 1:1

Za 15. mesto
Nejc S. - Andrej 4:4, 3:3, 1:0

Od 17. do 19. mesta
Jan - Mila 0:1
Mila - Luka 2:0
Luka - Jan 0:3

Končni vrstni red:
1. Bernard Rjavec 
2. Tim Weisseisen
3. Jaka Škrlep
4. Rok Škrlep
5. Miha Škrlep
6. Anže Božič
7. Bernard Škrlep
8. Nejc Škrlep
9. Mojca Škrlep
10. Jakob Zalokar Obadič
11. Nejc Kiphut
12. Leon Hasani
13. Lenart Zalokar Obadič
14. Zala Škrlep
15. Nejc Slapnik
16. Andrej Slapnik 
17. Mila Lucerna
18. Jan Lucerna
19. Luka Žibert

Slovenski pokal se nadaljuje 5. maja s turnirjem v Kranju.