Kontakt: nhzs.info@gmail.com

Športni rezultati v živo

Urke namignil na senzacijo prihodnji vikend
30.03.2008 2008b 00:06
Uroš Matanovič je še tretjič v tej sezoni osvojil prvo mesto na turnirju za Slovenski pokal v namiznem hokeju. Na spomladanskem pokalu v Mengšu je ugnal Bernarda Rjavca (oba NHK Kranj) s 3:1 v zmagah in potrdil odlično formo pred, za Slovence enim izmed vrhuncev sezone, turnirjema v Budimpešti in Bratislavi naslednjo soboto in nedeljo. Tretje mesto je odšlo na Hrvaško preko suverenega Kristijana Ćurkovića (SHK Kit Zagreb), četrti pa je bil Nejc Škrlep (NHK Kranj). V play-off so se uvrstili še Vjekoslav Kufrin (SHK Kit Zagreb), Armin Čamdžič (NHK Kranj), Tim Weissensen in Sebastjan Rechberger (oba NHS KŠK). 17 tekmovalcev je najprej odigralo tekme med seboj, najboljših 10 se jih je ponovno pomerilo v A skupini, ostali pa so odigrali srečanja v skupini B. Videli smo vse: fenomenalno igro, padce in vzpone, zmagovite serije in kar nekaj presenečenj ter posledično skokov na svetovni lestvici...