Kontakt: nhzs.info@gmail.com

Športni rezultati v živo

Bernard Rjavec v finalu OP Mengša ugnal Anžeta Božiča
20.11.2018 2018b 12:55
V Mengšu je bil 17. novembra odigran 3. turnir iz serije za Slovenski pokal v sezoni 2018/19, udeležilo se ga je 25 tekmovalcev.
Tekmovanje je tokrat prvič potekalo v avli župnijskega doma, kar se je izkazalo za super potezo.
V prvem delu so bili tekmovalci razdeljeni v 3 skupine, od koder so najboljši 4 napredovali v finalno skupino, ostali pa v skupino B, kamor sta 5. in 6. iz posamezne skupine prenesla bonus točke.
V finalni skupina sta Anže Božič in Bernard Rjavec potrdila dobro formo s Slo Opena, za presenečenje pa je poskrbel Miha Škrlep, ki se ni uvrstil med 8, kamor sta se poleg prvih 6 nosilcev uvrstila še Jakob Zalokar Obadič in Aljaž Božič.
V četrtfinalu je Bernard Škrlep s 3:0 ugnal Njeca Škrlepa, napredovali so še Anže, Bernard R. in Tim.
V polfinalu sta znova slavila Anže in Bernard R., slednji pa je nato slavil še v finalu in znova prevzel vodstvo v skupnem seštevku.
Med osnovnošolci sta na vrhu brata Zalokar Obadič.

Slovenski pokal se nadaljuje 15. decembra z Miklavževim turnirjem, znova v Mengšu.