Naslednji turnir
Spomladanski pokal 2024
Mengeš, 23. 3. 2024

Zimski pokal 2024
Kranj, 24. 2. 2024

Zadnji turnir
Sevnica Open 2024

Slovenski pokal 23/24
1. Anže Božič 480
2. Bernard Rjavec 388
3. Gal Bohinc 403
4. Nejc Škrlep 370
5. Jakob Zalokar Obadič 334

Osnovnošolci
1. Marcel Janez Novak 500
2. Zala Škrlep 360
3. Leon Zupan 345


Pokrovitelji
Kolesarski center
Sevnica
OŠ Franceta Prešerna
Kranj

Nakup namiznega hokeja
in nadomestnih delov

Kontakt: nhzs.info@gmail.com

Športni rezultati v živo
 


Zimski pokal 2019: zmagovalec Tim Weisseisen
26.02.2019 2019b 08:29
V koledar Slovenskega pokala v namiznem hokeju se je znova vrnil Zimski pokal, ki se ga tradicionalno igra v Kranju.
In da je bil Zimski pokal 2019 zares zimski, so poskrbeli organizatorji, ki so turnir priredili v neogrevanem prostoru, tako da so nekateri temovalci nastopali kar v bundah in kapah. :)
Turnir je vseeno uspel, že dolgo ni bilo tako hudega boja za uvrstitev v play off, ta se je na koncu za las izmuznil Roku Škrlepu in Jakobu Zalokarju Obadiču, ki sta končala na 9. oz. 10. mestu.
V finalni skupini je sicer nastopilo kar 16 tekmovalcev, po najboljši 4 iz predtekmovalnih skupin, pri čemer se tekme niso prenesle v drugi del, so pa se prenesle točke za prva tri mesta (3, 2 oz. 1 točka).

PLAY OFF:
Anže - Miha 3:1 (0:1, 2:1 pp, 3:2, 5:2)
Bernard R. - Klavdij 3:0 (4:3, 3:2, 2:1)
Nejc - Andrej 3:0 (4:2, 4:2, 5:1)
Tim - Bernard Š 3:1 (3:1, 2:3, 5:2, 4:1)

POLFINALE
Anže - Bernard R. 2:3 (4:1, 1:4, 1:4, 4:3pp, 2:3)
Tim - Nec 3:2 (1:3, 2:1, 2:5, 4:1, 4:3)

FINALE
Tim - Bernard R. 3:0 (1:2, 1_0, 4:3)

Za 3. mesto
Anže - Nejc 3:2 (4:0, 1:3, 1:2, 4:3, 2:1)

Končni vrstni red:
1. Tim Weisseisen
2. Bernard Rjavec
3. Anze Bozic
4. Nejc Škrlep
5. Klavdij Starman
6. Andrej Oblak
7. Bernard Škrlep
8. Miha Škrlep
9. Rok Škrlep
10. Jakob Zalokar Obadic
11. Jakob Osenk
12. Nejc Slapnik
13. Nace Flajnik
14. Uros Matanovic
15. Marcel Janez Novak
16. Gal Bohinc
17. Leon Kuc
18. Lenart Zalokar Obadic
19. Jakob Kozelj
20. Daris Talic
21. Bine Gajsek
22. Zala Škrlep
23. Dan Mirt
24. Rok Benedicic
25. Urban Mezek
26. Luka Osenk
27. Anej Osenk
28. Vid Benedicic

Slovenski pokal se nadaljuje čez dober mesec dni v Mengšu (Spomladanski pokal)