Kontakt: nhzs.info@gmail.com

Športni rezultati v živo

Prvenec Uroša Matanoviča
18.03.2008 2008b 13:32
Na Miklavževem turnirju 2007 je v Mengšu prvič na turnirju za Slovenski pokal slavil Uroš Matanovič (NHS KŠK), ki je v finalu dokaj zanesljivo ugnal Bernarda Rjavca (NHK Kranj). Tretji je bil Matej Škrlep (NHK Mengeš), četrti pa Armin Čamdžič (NHS KŠK). S petim mestom je odlične igre kronal Anže Božič, šesti je bil Sebastjan Rechberger (oba NHS KŠK), sedmi Bernard Škrlep (NHK Mengeš) in osmi Tim Weisseisen (NHS KŠK). V finale se ni uvrstil prvi nosilec Nejc Škrlep (NHK Kranj), ki je bil le deveti. Zmagovalec B skupine (skupno 13. mesto) je postal Andrej Mehle (NHK Mengeš), ki je v finalu B skupine strl odpor Dejana Bolića (NHS KŠK). Takoj za njima se je v konkurenci 20-ih tekmovalcev iz vseh štirih slovenskih klubov znašel najboljši Sevničan Andraž Jene.
Naslednji turnir za Slovenski pokal bo 26. januarja v Sevnici.